Sık Sorulan Sorular

Türkiyede Yaşamıyorum Fitcare Ürünlerini Nasıl Sipariş Verebilirim?


Sitemizi gerekirse translater kullanarak dilinize çevirerek istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek sipariş oluşturunuz, yurtdışı kargo gönderim ücreti ortalama olarak 150 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Ürün ve kargo ücretleri sizden peşin olarak istenir, ödemeyi almadan ürünleri kargoya teslim edemiyoruz. Siparişinizi oluşturduktan sonra müşteri danışmanımız ile görüşerek siparişi teyit ederek ödeme yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Ödemeyi sipariş sonunda belirtilen banka hesabımıza yapabilirsiniz yada Western Union, Money Gram gibi aracı firmalar ile göndermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 551 042 3565 admin@fitcarekozmetik.com

Not: Yurtdışına gönderilen ürünlerin iade alınması mümkün değildir. Sipariş edilen ürünler kargolandıktan sonra sipariş iptal edilemez. Gümrük ile alakalı problem çıkması durumunda sorumluluk alıcıya aittir (Şuana kadar hiç problem yaşanmadı). Birçok ülkeye teslim süresi genellikle 2 haftadır.

I Don’t Live in Turkey How Can I Order Fitcare Products?

If necessary, you can translate our site into your language using a translator and add the products you want to the basket and create an order. The average shipping fee is 150 Turkish lira. Product and shipping fees are requested from you in advance, we cannot deliver the products to the cargo without receiving the payment. After you create your order, it will be healthier for you to contact our customer advisor and confirm the order and pay. You can make the payment to our bank account specified at the end of the order or you can contact us to send it with intermediary companies such as Western Union, Money Gram. Whatsapp: +90 551 042 3565 Mail: admin@fitcarekozmetik.com

Note: It is not possible to return the products sent abroad. After the ordered products are shipped, the order cannot be canceled. In case of problems with customs, the responsibility belongs to the buyer (no problems have been experienced so far). Delivery time to most countries is usually 2 weeks.

Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve açılmamış orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de aynı şekilde iade edilmelidir.
Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

İade etme süresi kaç gündür?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünlerinin paketinin açılmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade ettiğim ürün/ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz hesap numaranıza yapılacaktır.

Elime yanlış veya kusurlu ürün geçerse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda ürünü teslim almayabilirsiniz, şayet teslim aldıysanız lütfen müşteri hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp yoluyla iletişime geçerek müşteri temsilcimizin vermiş olduğu bilgiler ile iade işlemini başlatabilirsiniz.

Kargom Geldiğinde Vermiş Olduğum Adreste Yoktum Paketi Alamadım Ne Yapmalıyım?

Siparişleriniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun tarafımızca ücretsiz kargo olarak (gönderici ödemeli) gönderilmektedir. Sizden kaynaklanan bir durumdan dolayı paketiniz bize geri gelir ise tekrar size gönderimi yapılır. Fakat bu kez Alıcı Ödemeli olarak (kargo ücreti yaklaşık 20 TL) size gönderilecektir.

Müşteri Hizmetlerimize 0551 042 3565 numaralı telefonu arayarak yada Whatsapp’dan mesaj atarak ulaşabilirsiniz.