FitHair Saç Besleyici Losyon, Aloeveralı Şampuan ve Dermaroller

1,000.00

Açıklama

FitHair Saç Besleyici Losyon İçeriğinde Ne Var?

Aqua (Su), Ethyl Alcohol (Etil Alkol), Propylene Glicol (Propilen Glikol), Serena Serrulata Fruit Extract, Irtica Dioica Root Extract, Collagen, Apigenin, Panthenol (Vitamin B5), Tocopherol (Vitamin E), Vegetable Oil (Sebze Yağları), Oleanolic Acid (Oleanolik Asit), Butylene Glycol (Propilen Glikol), Castor Oil (Hint Yağı), Hydrogenated (Hidrojenasyon), Ethoxylated PPG 26, Buteth 26 (PPG-26 veButeth-26 Kuru, yıpranmış saçın görünümünü, kepeklenmeyi azaltarak ve esnekliği artırarak yenileme kabiliyetine sahiptir.), Biotin, Zinc Sulfate (Çinko Sülfat), Glutamin, Arginine (Arjinin), Iron Hydroxide (Demir Hidroksit), Niacin (Niyasin-Vitamin B3), Salycylic Acid (Salisilik asit), Retionic Acid.

FitHair Saç Besleyici Losyon Nasıl Kullanılır?

Öncesinde dermaroller yada plastik masaj tarağı ile uygulama yapılacak alana 5 dakika masaj yapılır. Saç losyonu günde iki kez (Sabah-Akşam mümkünse 12 saat arayla), yeteri miktarda 5’er fıs (Etki etmesini istediğiniz bölgeye yetecek kadar) sıkarak parmak uçları ile temiz ve kuru saç derisine yediriniz. Uygulamadan sonra mümkünse 1-2 saat o bölgeye su, jöle vs. değdirmeyiniz. Her uygulama sonrası yıkama gerektirmez. Üst üste iki kere uygulama yapabilirsiniz 3. uygulamayı yapmadan önce saçı yıkayıp kurulayınız.

FitHair Saç Bakım Şampuanı İçeriğinde Ne Var?

Aqua (Su), Sodium Laureth Sulfate (Sodyum Leuret Sülfat), Coco Amido Propybetain (Hindistan Cevizi Yağı), Glycerine (Gliserin), Allium Sativum Oil (Siyah Sarımsak Yağı), Rosmarinus Officinalis Oil (Biberiye Bitkisi Yağı), Lavandula Officinalia Oil (Lavanta Bitkisi Yağı), Dimethicone (Kozmetik ürünlerde yaygın olarak kullanılan birkaç silikon çeşidinden biridir.), Arginine (Arjinin), Biotin, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol (Kozmetik alanında yaygın olarak kullanılan bir aromatik eterdir.), Ethylhexylglycerin (Koruyucu bir gliseril eterdir.), Sodiumchloride (Sodyum Klorür), Climbazole ( Kepek ve egzama gibi insan mantar cilt enfeksiyonlarının tedavisinde yaygın olarak kullanılan topikal bir antifungal ajandır.), Citricacid (Sitrik asit-Limon Tuzu)

FitHair Saç Bakım Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Yeteri miktarda şampuanı ıslak saça parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. En az 2 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FitHair Saç Besleyici Losyon, Aloeveralı Şampuan ve Dermaroller” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.