FitHair Saç Besleyici Losyon

(1 müşteri değerlendirmesi)

650.00

Açıklama

FitHair Saç Besleyici Losyon İçeriğinde Ne Var?

Aqua (Su), Ethyl Alcohol (Etil Alkol), Propylene Glicol (Propilen Glikol), Serena Serrulata Fruit Extract, Irtica Dioica Root Extract, Collagen, Apigenin, Panthenol (Vitamin B5), Tocopherol (Vitamin E), Vegetable Oil (Sebze Yağları), Oleanolic Acid (Oleanolik Asit), Butylene Glycol (Propilen Glikol), Castor Oil (Hint Yağı), Hydrogenated (Hidrojenasyon), Ethoxylated PPG 26, Buteth 26 (PPG-26 veButeth-26
Kuru, yıpranmış saçın görünümünü, kepeklenmeyi azaltarak ve esnekliği artırarak yenileme kabiliyetine sahiptir.), Biotin, Zinc Sulfate (Çinko Sülfat), Glutamin, Arginine (Arjinin), Iron Hydroxide (Demir Hidroksit), Niacin (Niyasin-Vitamin B3), Salycylic Acid (Salisilik asit), Retionic Acid.

Fit Hair Saç Bakım Losyonu Nasıl Kullanılır?

İlk ay

Sabah, losyondan 5 kere (bu miktarı uygulama yapacağınız bölgeye yetecek şekilde değiştirebilirsiniz) saç derisine püskürtün ve parmak uçları ile masaj yaparak yedirin. Akşama kadar saçınızda kalabilir yıkamanıza gerek yoktur, saçınızı yıkamanız gerekirse de uygulamadan en az 3-4 saat sonra yıkayınız. Jöle, wax gibi ürünler kullanacaksanız uygulamadan mümkünse 1-2 saat sonra kullanın. Uzun süre direkt olarak güneşte duracak iseniz şapka kullanabilirsiniz.

Akşam (mümkünse 12 saat arayla kullanın),önce saçınızı bizim şampuanlarımızla yada saçınıza zarar vermeyecek doğal ürünlerle yıkayın ve kurulayın. Sonra Dermaroller dediğimiz iğne tarak ile saç derisine yani uygulama yapacağınız bölgeye 4-5 dakika masaj yapın (Çok bastırarak kanatmanıza gerek yoktur önerilmez). Sonra yine losyondan 5 kere (yada yeterli miktar) saç derisine püskürtün ve parmak uçları ile masaj yaparak yedirin. Kuruduktan sonra saçınızı yıkamadan uyuyabilir yada günlük hayatınızı devam ettirebilirsiniz.

2.aydan itibaren

Sabah, yine ilk aydaki gibi uygulamaya devam ediniz.

Akşam, gene saçınızı yıkayıp kurulayın. Dermarolleri 2 akşamda bir kullanın yani bir akşam parmaklarınızla masaj yaparak losyonu sürün, bir sonraki akşam ise dermaroller ile masaj yaptıktan sonra losyonu sürün. Toplamda en az bir sene kullanım önerilir.

 

 

 

What’s in the Content of Fit Hair Hair Nourishing Lotion?

Aqua, Ethyl Alcohol, Propylene Glicol, Serena Serrulata Fruit Extract, Irtica Dioica Root Extract, Collagen, Apigenin, Panthenol, Tocopherol, Vegetable Oil, Oleanolic Acid, Butylene Glycol, Castor Oil, Hydrogenated, Ethoxylated PPG 26, Buteth 26, Biotin, Zinc Sulfate, Glutamine, Arginine, Iron Hydroxide, Niacin, Salycylic Acid, Retionic Acid.

How to Use FitHair Hair Nourishing Lotion?

First month

In the morning, spray the lotion 5 times (you can change this amount to enough for the area to be treated) on the scalp and massage with fingertips. You do not need to wash it until the evening, if you need to wash your hair, wash it at least 3-4 hours after application. If you are going to use hair styling products (hair gel, hair wax or hair spray), use it 1-2 hours after application if possible. You can use a hat if you are going to stay in the sun for a long time.

In the evening (if possible, use it every 12 hours), first wash and dry your hair with our shampoos or natural products that will not harm your hair. Then, massage the scalp, that is, the area where you will apply, for 4-5 minutes with a needle comb called Dermaroller. Then again, spray the lotion 5 times (or enough) on the scalp and massage it with the fingertips. After drying, you can sleep without washing your hair or continue your daily life.

From the 2nd month

Continue the application in the morning as in the first month.

In the evening, wash and dry your hair again. Use the dermaroller every 2 evenings, that is, apply the lotion one evening by massaging with your fingers, and the next evening, apply the lotion after massaging with the dermaroller. It is recommended to use at least one year in total.

FitHair Saç Besleyici Losyon için 1 değerlendirme

  1. Haydar

    eski gold losyon kullanıcısı olarak son 2 aydır bu üründen kullanıyorum gayet memnunum gold artık üretilmiyormuş galiba bundan devam ederiz artık

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.